EnglishTurkish
Branda (Vinil ) Baskı
Hizmet Özellikleri
 • Özellikle reklam ve tanıtım ihtiyaçlarına dayanıklı ve uygun maliyetli bir baskı malzemesi olarak karşılık veren vinil, üzerine yapılan dijital işlemlere ise vinil baskı veya diğer bir deyişle branda baskı adı verilmektedir.
 • Çoğunlukla dış mekan baskı ürünü olarak kullanılan vinil baskı; işletmelerin kampanya duyuruları, ürün veya hizmet tanıtımları ve marka bilinirliği yaratma amaçlarına yönelik tasarlanabilmektedir.
 • Branda (Vinil) baskı solvent bazlı boyalarla basılmaktadır. Solvent bazlı boyaların özelliği yapılan baskının hemen sonrasında kuruması ve malzemenin iliklerine kadar işlenmesidir. Bu nedenle iklim değişikliklerinden dolayı korunmaya ihtiyacı olmamaktadır.
 • Eco Solvent makineler sayesinde doğaya ve insanlara duyarlı baskı ve kaliteli malzeme kullanım garantisi
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?