EnglishTurkish
Folyo Baskı

Dijital baskı işlemi yapışkanlı baskı yapılabilir folyolar üzerine uygun dijital baskı makineleri ile yapılan görsel aktarım işlemdir. İmaj Grafik Dijital Baskı olarak size en kaliteli folyo baskı hizmetini sunuyoruz. Gerek baskı yaptığımız makineler gerekse kullanmış olduğumuz folyolar ile sizlere uzun süreler solmadan yıpranmadan kalacak kaliteli baskı deneyimi sunuyoruz.

Başta Oracal olmak üzere dünya devi markaları kullanıyor ve kaliteden ödün vermiyoruz. Eco Solvent makineler ile yaptığımız dijital baskılarımız hem sizi hem doğayı koruyor.

Hizmet Özellikleri
 • Dünya devi marka folyolara baskı
 • Eco Solvent makineler sayesinde doğaya ve insanlara duyarlı
 • Baskı kalitesi ve canlı renkler
 • İsteğe bağlı folyo koruma laminasyon uygulamaları
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?