EnglishTurkish

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
İmaj Grafik Dijital Baskı Merkezi

İstanbul Avrupa yakasının Avcılar ilçesinde 2006 yılından beri faaliyet gösteren İmaj Dijital Baskı Merkezi; İç mekan & Dış mekan reklamcılığından araç kaplama hizmetlerine kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Firmaların görsel bilinirliğini, marka değerini ve satış potansiyellerini arttırıcı reklam materyallerini, doğru yerde ve en uygun sunumda konumlandırmaları için hizmet veren İmaj Dijital Baskı Merkezi, bu hizmeti farklılık yaratan, hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek sağlamaktadır. İmaj Dijital Baskı Merkezi; perakende mağazalar zinciri, elektronik, telekomünikasyon, bankacılık, otomotiv, alışveriş merkezleri alanlarında lider firmalara hizmet vermektedir.

Çalışma Mottomuz
  • Kaliteli ve zamanında teslim edilen işler
  • Müşterilerimize vadettiğimizden daha hızlı teslimat
  • Sürdürülebilir ve güvenli ticari ilişkiler
  • Satış öncesi ve satış sonrası % 100 Müşteri memnuniyeti

İmaj Grafik olarak aldığımız projelerde keşif aşamasından sonuç ve satış sonrası hizmete kadar satışın tüm evrelerinde müşterilerimizin destekçisi olmaya gayret ediyoruz.

Misyonumuz

Tekrar eden ve birbirine benzeyen çalışmalar yerine, özgün ve kaliteli tasarımlar ile çalıştığımız firmaların ” İstediğim tam anlamı ile bu ” dediği işleri çıkarmak. Bu amaçlara yönelirken de ticari, ahlaki ve çevre sağlığını en üst seviyede tutmaktır.

Vizyonumuz

Teknoloji sürekli ilerlemekte. Fırça ile reklam faaliyeti sürdürülen sektörün şu andaki durumu otomasyon makineler ile dijital ortamda proje tamamlaması şeklindedir. Vizyonumuz sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurup dijital faaliyetlerimizi en güncel seviyelerde tutmaktır.

Çevreye Duyarlı Çalışma
İmaj Grafik olarak atık boyalarımızı depoluyor ve çevreye duyarlı bir firma olmaya gayret ediyoruz.

Whatsapp
İmaj Baskı Merkezi
İmaj Baskı Merkezi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?