EnglishTurkish
Olta Bayrak
Hizmet Özellikleri
 • Olta Bayrak, marka, mekan, ürün veya hizmeti tanıtmak için plastik dubanın içerinde özel alaşımlı direğe monte edilmiş raşel kumaş baskıdan oluşan bir bayrak çeşididir.
 • Olta bayrak görüşü itibariyle sürekli hareket halinde olduğu için oldukça dikkat çekicidir. Hafif kumaş üzerine baskısından dolayı rüzgar geçirme özelliğine sahiptir. Rüzgarı içinden süzer ve kumaş zarar görmez.
 • Olta Bayraklar, alüminyumdan oluşan sağlam bir portatif gövdesi, 20 lt. plastik şemsiye bidonu, dijital baskı için kullanılan kaliteli bayrak bezi sayesinde iç ve dış mekan kullanımına uygundur. 
 •  Olta Bayrak, rüzgarla birlikte 360 derece hareket kabiliyeti sayesinde dikkat çekmesi markanızın görünürlüğünü artıracaktır. Portatif olması nedeniyle kurulumu hızlı ve kolaydır.
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?