EnglishTurkish
Quick Banner
Hizmet Özellikleri
 • Her türlü reklam ve tanıtım işlerinde zamandan kazanmak, kolay ve hızlı bir şekilde tanıtım yapmak maksadıyla kullanılırlar. Genelde boy hizasında olduklarından müşterilerin ya da potansiyel müşterilerin gözünden kaçması imkansızdır. Kurulumu oldukça basit ve hızlı olarak yapılabilir. Tek seferlik kullanım değil birçok sefer kullanım avantajına sahiptir. Demontajı kolaydır ve yer kaplamaz. Hafif ve taşınması kolaydır.
 • Genel olarak iç mekanlarda tercih edilse bile dış mekanlarda da kullanılabilmektedir. Yıllarca dayanıklı olarak kalabilir ve yeniden kullanımı yapılabilir. Uzun yıllar parlaklığını ve göz alıcılığını koruyabilir.  
 • Çantasının içinde her yere taşınabilen bu set, afişi asmak için bir duvar veya pano ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır.
 •  Eco Solvent makineler sayesinde doğaya ve insanlara duyarlı baskı ve kaliteli malzeme kullanım garantisi
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?