EnglishTurkish
Dış Mekan Folyo Baskı
Hizmet Özellikleri
 • Bir çeşit PVC malzeme olan folyo, günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılan arka kısmı yapışkanlı bir baskı malzemesidir.
 • Normal Folyo (Tabelalar, Cam vitrinler ve Cepheler) Cast Folyo (Girinti-Çıkıntı olan yüzeyler ve özellikle Araç Kaplama) ve Şeffaf Folyo olmak üzere 3 çeşit folyo vardır.
 • Dış mekan folyo baskılarında olması gereken en büyük özellik dayanıklılıktır. Sürekli olarak doğa şartlarına (yağmur, kar, rüzgar, güneş vb.) maruz kalacağı için dayanıklı olması gerekmektedir. Bu dayanıklılık da solvent bazlı boyalar kullanılarak sağlanmıştır. Büyük ebatlarda uygulanabilir olması da diğer bir önemli özelliğidir.
 • Eco Solvent makineler sayesinde doğaya ve insanlara duyarlı baskı ve kaliteli malzeme kullanım garantisi
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?