EnglishTurkish
Mesh Baskı
Hizmet Özellikleri
 • Mesh Baskı aslında normal vinil brandaların delikli halidir. Delikli olmasının sebebi rüzgara ve zorlu hava koşularına karşı dayanıklılığı artırmasıdır. Uygulandığı bölgede ışığı tamamen kesmemesi, içeriden dışarının görünmesi bir avantajdır.
 • Büyük ebat cephe kaplamalarda kullanılmaktadır. Büyük ebat baskılarda delikli olması ile rüzgarı içerisinden geçirmesi ile dayanıklılık gücü daha fazladır bu sebeple yırtılma olayı neredeyse çok zordur.
 • Dış mekana yapılabilen bir baskı çeşidi olduğu için de solvent özlü boya ile solvent boyaya uygun makineler ile genel olarak püskürtme sistemiyle basımı yapılmaktadır.
 • Eco Solvent makineler sayesinde doğaya ve insanlara duyarlı baskı ve kaliteli malzeme kullanım garantisi
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?