EnglishTurkish
One Way Vision Baskı
Hizmet Özellikleri
 • One Way Vision baskı, delikli ve kendinden yapışkanlı baskı ürünüdür. One Way Vision ile kaplanmış camın iç tarafından bakıldığında dışarısı görülebilmektedir. Dışarıdan bakıldığında ise digital baskılı reklam görünmektedir.
 • Pencere grafiklerinde, Cam duvar reklamı için, araç camlarında, binaların cam cephelerinde kullanılmaktadır. Ayrıca ev ve işyerleri iç mekanlarında dekorasyon amaçlı cam duvarlarda, cam bölmelerde, cam kapılarda ve vitrinlerde kullanılmaktadır.
 • One Way Vision Baskı ile hazırlanan afişler, solvent bazlı boyalarla hazırlanmaktadır. Solvent, dış etmenlere karşı koruyuculuğa sahip dayanıklı bir boya türüdür. Bu yüzden en sert hava şartlarından bile etkilenmeyen afişler, uzun süre kalitesinden ödün vermemektedir.
 • Sizler de hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız sitemizde yer alan baskı örneklerimizi inceleyip bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?