EnglishTurkish
X-Banner
Hizmet Özellikleri
 • Ayak kısmı “X” biçimini alan alüminyum malzemenin, dört ayrı köşesinden kuşgözü şeklinde delik açılarak, ayaktaki uç noktaların bu deliğe yerleştirilmesiyle oluşan baskı ürünlerine X Banner denir.
 • Taşınması kolay bir ürün olması sebebiyle, firmalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Yanında ek olarak taşınma kılıfı mevcuttur.
 • X banner kullanıldığı alanlarda, estetik görünüm sağlaması dolayısıyla da diğer reklam araçları arasında dikkat çeker. Başlıca kullanım alanları, fuarlar, kongreler, sergi mekanları ve alışveriş merkezleri şeklinde sıralanabilir.
 • Ayrıca ofis içi toplantılarda da rahatlıkla iş görebilirken, ofis dışı toplantı salonlarında firma imajını yükseltici etkisi vardır. Dış mekan kullanımları için de uygundur. Üstelik kurulum aşamasında da extra bir aparata ihtiyaç duyulmaz.
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?