EnglishTurkish
Örümcek Stand
Hizmet Özellikleri
 • Çapraz alüminyum iskelet sisteminden oluşan, sert enjeksiyon plastik parçalar ve panellerden oluşan portatif kurulumu kolay ve çanta ile taşınabilen bir stand türüdür.
 • Dijital baskılı olarak kullanılan örümcek stand kullanılan alanda dikkat çeker, ürün veya reklamınızı en şık biçimde sunmanızı sağlar.
 • Farklı ebatları ile kullanılacak alana uygun üretilebilir. İşiniz bittiğinde ise toplanıp tek çanta içinde taşınabilir, bir daha ki kullanıma kadar muhafaza edilir.
 • Standa ait görsel baskı (yedek malzemeler ile) tekrar üretilir , iskelet  sistemi başka reklam veya ürün için defalarca kullanılabilir. Özel sert plastik çantası (Hard Case) dijital baskı yapılarak standınızın önünde banko-masa yerine de kullanılabilir. Bu sayede tek bir ürün hem taşıma, hem de banko maliyeti açısından ekonomi sağlar.
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?