EnglishTurkish

Yer Grafik ( Floor Graphic )

Yer Grafik ( Floor Graphic )
Hizmet Özellikleri
 • Mağazalar, AVM ‘ler , iş yerleri, plazalar, kamu binaları ve benzeri birçok alanın zemininde kullanılabilen en önemli reklam ve dizayn tanıtım araçlarındandır.
 • Üzerine kaplanan özel kaydırmaz laminasyon koruması sayesinde, oluşabilecek tüm deformasyonlara karşı etkisini uzun süreler boyunca korumaktadır.
 • Eco Solvent makineler sayesinde doğaya ve insanlara duyarlı, aynı zamanda kaliteli baskı ve canlı renkler
 • İstediğiniz tasarımı dilediğiniz boyutlarda hazırlayıp, Türkiye’nin her bölgesinde uygulamasını gerçekleştiriyoruz.
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?