EnglishTurkish
Araç Renk Değişimi
Hizmet Özellikleri
 • Orijinal boya yüzeyinin dış etkenlerden ve deformasyonlardan korunması, boyada oluşmuş olan ton farklılıkları ile boya hatalarının ve çiziklerin vb. gizlenmesi ve/veya dekoratif amaçlarla yapılabilecek bölgesel uygulamalar ile otomobilin dış yüzeyinin seçilen özel renkli folyolarla kaplanmasıdır.
 • Araç Renk Değişimi; dekoratif uygulama ve boya kusurlarını saklama gibi estetik amaçlar dışında, folyo ile kaplanan yüzeylerdeki orijinal boya ve vernik UV ışınlarından etkilenerek solmaz ve matlaşmaz, kuş pisliği, asit yağmurları, kar ve yakıcı güneş gibi zararlı dış etkenlere karşı ve hatta yoldan gelebilecek küçük taş ve kum darbelerine karşı aracın orijinal boyası korunur.
 • Araç Renk Değişim folyoları düzenli bakımları yapıldığı takdirde folyonun çeşidine göre yıllar sonra bile aracınızın boyasına ve cilasına hiçbir zarar vermeden, garantili olarak sökülebilir.
 • Eco Solvent makineler sayesinde doğaya ve insanlara duyarlı baskı ve kaliteli malzeme kullanım garantisi
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?