EnglishTurkish
Park Dubası
Hizmet Özellikleri
 • Park Dubaları esasen trafikte uyarı işareti olarak kullanılmaktadır ancak tüketicilerin isteklerinin değişmesi, rekabetin artması gibi sebeplerle dubalar artık üzerlerine ilgi çekici baskılar yapılarak bir reklam aracı haline dönüştürülmüştür.
 • Reklam çeşitleri içerisinde en uygun fiyatlı seçeneklerden biri olan park dubaları günümüzde birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise uygun fiyatlarla çok ilgi çekici reklamlar yaratmaya yardımcı olmalarıdır.
 • Park dubalarının iki yüzü de reklam basımına uygundur.Bu durum yol kenarındaki bir dubanın üzerinde bulunan reklamın iki yönden gelen müşteriler tarafından da görülebilmesini sağlar.
 • Park dubaları güçlü malzemeler ile üretilir. Bu sayede zorlu hava koşullarına dayanabilir ve uzun ömürlü kullanılabilirler.
Hizmet Uygulama Örnekleri

Sıkça Sorulanlar
İmaj Grafik Olarak Yeriniz Nerede ?

Yerimiz Avcılar Mustafa Kemal Paşa Yıldırım Beyazıt Caddesinde… Dilerseniz buraya tıklayarak detaylı harita konumunu görebilirsiniz. Size en iyi dijital baskı hizmetini sunmak için ofisimize de bekleriz.

İşleyiş Süreciniz Nedir ?

Projelerimizde önce sizin fikirlerinizi dinliyor ve sonrasında yapılacak işle alakalı sizi bilgilendiriyoruz. Şehir içindeki projelerde gerektiği durumlarda ücretsiz keşif ve ölçü alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında size yazılı bir teklif sunuyor ve karşılıklı anlaşmadan sonra üretim sürecine giriyoruz. Anlaştığımız zaman aralıklarında işlerinizi teslim ediyor ve sizi de mutlu müşterilerimiz listesine ekliyoruz.

Özel Üretimler Yapıyor Musunuz ?

Reklam ve Dijital Baskı hizmetleri sizin yaratıcılığınızla sınırlı. Özel projelerinizi değerlendirip kişiye özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz. Aklınızdaki projeyi yada fikirleri bize aşağıdaki forumu doldurarak bildirebilir ve bu konuda size en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  İmaj Baskı Merkezi
  İmaj Baskı Merkezi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?